Dostawa

Dostawa

Regulamin


REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO ABIUR PL.

1. Sklep internetowy ABIUR.pl prowadzi sprzedaż  wysyłkową tonerów i artykułów biuowych. Nasz sklep jest otwarty przez całą dobę, 365 dni w roku. W związku z tym również przez całą dobę można składać zamówienia. Jednak realizacja zleceń następuje wyłącznie w godz. 8-15 w dni powszednie.

2. Sklep Abiur.pl jest prowadzony przez Cezarego Świerczewskiego, NIP 118-058-93-01, Regon 015701314, z siedzibą w Warszawie przy ul. Gizów 6 lok. 304.
3. Do niektórych zamówień doliczane są koszty przesyłki, według dostępnego poniżej cennika .

Przelew (przedpłata) - dostawa kurierem UPS lub Pocztą Polską
 

zamówienie do 100zł --- 15zł

zamówienie powyżej 100zł --- dostawa bezpłatna
Płatność za pobraniem – dostawa kurierem UPS lub Pocztą Polską

zamówienie w dowolnej kwocie --- 25zł

4. Sklep Abiur.pl zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia weryfikacji zamówienia z opcją płatności "Za pobraniem". W tym celu możemy poprosić o potwierdzenie zamówienia poprzez kliknięcie we wskazany link w otrzymanej od sklepu wiadomości e-mail. Możliwe jest również potwierdzenie telefoniczne. W przypadku braku możliwości kontaktu i weryfikacji zamówienia Sklep zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia do czasu jego potwierdzenia przez kupującego.

5. Zamówienie zostanie zrealizowane w dni powszednie w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty na konto. W przypadku trudności z realizacją, klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany.

6. Klient będący konsumentem może zrezygnować z towaru zakupionego w sklepie Abiur.pl bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Szczegółowe warunki zwrotu określa Ustawa o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 2 marca 2000r.

7. W przypadku reklamacji prosimy o przesłanie zgłoszenia reklamacyjnego mailem na adres sklepu (abiur@abiur.pl) lub listem tradycyjnym. Szczegóły reklamacji dla kupujących będących konsumentami określa Ustawa o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego.

8. Dane osobowe Klientów zostaną wprowadzone do bazy danych Abiur.pl wyłącznie w celach realizacji zamówień i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy Klient ma prawo wglądu do swoich danych i ich poprawienia.

9. Wszystkie uwagi, propozycje, komentarze prosimy kierować pod adresem:

 

Sklep Internetowy Abiur.pl

ul. Gizów 6 lok.304

01-249 Warszawa

e-mail: abiur@abiur.pl

tel.: (22) 620-28-91